plavby na míru

Připravíme vám podle vašeho přání, destinace a vámi zvoleného termínu plavbu na míru. Pro plavbu na moře vám nabízíme jak plachetnici, tak katamarán. U plaveb na míru vám zajistíme konkrétní loď. Zajistíme i kapitána a případně i další služby, např. stravování. Je tedy ideální, pokud obsadíte celou loď. Podle velikosti vaší posádky zvolíme vhodnou velikost lodě. Při plně obsazené lodi překvapivě nemusí být katamarán, který pojme až 10 osob, výrazně dražší než plachetnice.

Vyměňte hotel za loď a vyzkoušejte jachting. Plavba na jachtě představuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt s živly – mořem, větrem a přírodou. Budete se koupat na nádherných plážích na ostrovech, kde budete sami. Během plavby se o vás postarají naši profesionální kapitáni. Na lodi vytvářejí pohodu a práce je nesmírně baví.

Od kapitána se naučíte, budete-li chtít, základním námořním dovednostem, jakými jsou navigace, základy meteorologie, používání plachet, jízda na motor a další. Pokud nebudete mít chuť, o ovládání lodě se vůbec nemusíte starat a prostě si vychutnáte bezstarostnou plavbu se skleničkou dobrého vína při západu slunce.

Připravíme pro vás firemní plavbu, pomůžeme vám již při formování vašich představ – začleňte nás do svého plánování hned na začátku a poradíme vám i s výběrem trasy a programem plavby.