plavby na míru

Připravíme vám podle vašeho přání, destinace a vámi zvoleného termínu plavbu na míru. Pro plavbu na moře vám nabízíme jak plachetnici tak katamarán. U plaveb na míru vám zajistíme konkrétní loď. Zajistíme i kapitána a případně i další služby jako stravování. Je tedy ideální, pokud obsadíte celou loď. Podle velikosti vaší posádky tedy zvolíme i vhodnou velikost lodě. Při plně obsazené lodi potom překvapivě nemusí být katamarán, který pojme až 10 osob, výrazně dražší než plachetnice.

Vyměňte hotel za loď a vyzkoušejte jachting. Plavba na jachtě představuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt s živly – mořem, větrem a přírodou. Budete se koupat na nádherných plážích na ostrovech, kde budete sami. Během plavbu se o vás postarají naši kapitáni, kteří jsou profesionálové. Na lodi vytvářejí pohodu a práce je nesmírně baví.

Od kapitána se naučíte, budete-li chtít,  základním námořním dovednostem, jakými jsou navigace, základy meteorologie, používání plachet, jízda na motor a další. Pokud nebudete mít chuť, o ovládání lodě se vůbec nemusíte starat a prostě si vychutnáte bezstarostnou plavbu se skleničkou dobrého vína při západu slunce.

Připravíme pro vás firemní plavbu, pomůžeme vám již při formování vašich představ – začleňte nás do svého plánování hned na začátku a poradíme vám i s výběrem trasy a programem vaší plavby.