NA MOŘI JSME JAKO DOMA

Na rozdíl od ostatních společností nabízíme opravdu programově zaměřené plavby. Ať jste firma, rodina, cestovatel, sportovní jachtař nebo rybář či potápěč, pro každého z Vás ušijeme na míru přesně to, co potřebujete. Nemáme kapitány – řidiče, ale kapitány – průvodce, instruktory a pedagogy. Naši kapitáni mají napluto mnoho tisíc námořních mil po celém světě, jsou velice zkušení a pečlivě prověření.

Plavby na jachtách nemusí být jen doménou ostřílených „mořských vlků“ – každý, koho láká cestování na moři, jezerech nebo jiných vodních cestách, může zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody, které vám může dát jenom loď. Na lodi se dostanete do bezprostředního kontaktu s živly, přírodou, mořskými zvířaty, poznáte romantické ostrůvky, starobylé přístavy, úžasné zátoky, zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce.

NÁŠ OFFICE TÝM

Dovolená na plachetnici nebo jachtě tvoří pomyslný vrchol dobrodružství dnešní doby, a pokud se necítíte dostatečně zkušení, není nic jednoduššího, než pomoc zkušeného kapitána. Kromě jachet však existují i „krotší“ plavidla a vodní cesty, které zvládne každý i bez předchozí zkušenosti – můžete například moderními hausboty křižovat Francii nebo Holandsko, plavit se po jezerech, líných řekách nebo vyzkoušet mořské kajaky.

Pro firemní klientelu realizujeme akce na klíč již více než 25 let. Firemní regaty, konference na lodích, teambuildingy nebo incentivní tematické zájezdy. To vše Vám zajistí profesionální personál s jedinečným know how firmy Inspira s.r.o.

Ať jste firma, rodina, cestovatel, sportovní jachtař nebo rybář či potápěč, pro každého z Vás ušijeme na míru přesně to, co potřebujete.

DENISA HRNČÍŘOVÁ

DENISA HRNČÍŘOVÁ

Projektový manažer, privátní plavby, chartery, exotika

Denisa je nadšená kormidelnice. Miluje cestování, historii a hudbu. Nejenom na lodi procestovala Chorvatsko, západní a jižní Evropu a krátce žila ve Francii a v Nizozemí. Vystudovala cizí jazyky se zaměřením na cestovní ruch a
Celý profil...

Jana Urbánková

Jana Urbánková

Projektový manažer, firemní plavby a incentiva

Naše kancelářská opora a produkční incentivy, firemních a týmových akcí. Jana je nadšená volejbalistka, miluje vodu a vysokohorskou turistiku.
Celý profil...

PETR HLUBUČEK

PETR HLUBUČEK

Spolumajitel společnosti INSPIRA, TEAMBUILDING

Spolumajitel CK Inspira, kouč, cestovatel. Procestoval velkou řadu zemí a vedl mj. expedice na Bajkal, Island nebo na Borneo. Ze všech zemí světa nejvíc miluje Českou republiku a Nový Zéland. 
Celý profil...

NAŠI KMENOVÍ KAPITÁNI

Naši kapitáni nejsou jen „řidiči“. Kapitána Inspira Sailing poznáte na první pohled – bude Vám průvodcem, mentorem, instruktorem a osobou, na kterou se můžete kdykoli se vším obrátit.

Naši kapitáni, jsou velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B, jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR  a jsou zkušenými „mořskými vlky“.  Všichni jsou prověřeni v náročných podmínkách jak na moři, tak na souši. Jsou to profesionálové na slovo vzatí,  jsou empatičtí, námi prověření a se zkušenostmi v těch nejnáročnějších podmínkách.

Na začátku plavby vás naučí všem potřebným dovednostem od navigace, přes používání plachet, trimu, refování, až po věci praktické, jako je vaření při plavbě.  Mají obrovské zkušenosti  s vedením týmu a prací se skupinou a jsou zodpovědní za bezpečný průběh jakékoli akce a expedice.

Jsou to lidé, kteří mají zkušenosti jak s nejnáročnější firemní klientelou, tak s rodinnými plavbami a tvorbou programu. Jejich hlavní přidanou hodnotou je, že nadstandard považují za standard. A jsme na ně hrdí.

Roman „Komín“ Slezák

Roman „Komín“ Slezák

Yachtmaster offshore – velitel jachty mořské plavby

Majitel plachetnice, Yachtmaster offshore – velitel jachty mořské plavby.
Celý profil...

Leoš Skokan

Leoš Skokan

Yachtmaster offshore – velitel jachty mořské plavby

Velitel jachty mořské plavby.  Špičkový kameraman, cestovatel a fotograf pro TV Pima, TV Nova a Českou Televizi.
Celý profil...

Michal Srostlík

Michal Srostlík

Yachtmaster offshore – velitel jachty mořské plavby

Velitel jachty mořské plavby, napluto cca 15000 mil, převážně ve Středozemním moři.
Celý profil...

Radomil Polešovský

Radomil Polešovský

Yachtmaster offshore – velitel jachty mořské plavby

Radek se jachtingu věnuje od roku 2005, vyjezdil se ve středozemním moři a dvakrát přeplul Atlantický oceán.
Celý profil...

Matěj Novák

Matěj Novák

Yachtmaster offshore – velitel jachty mořské plavby

Matěj se na Jadranu plaví od svého dětství, má napluto přes 5000 mil, od 16 let kapitánuje komerční posádky jako skipper.
Celý profil...

RADEK ELIÁŠ

RADEK ELIÁŠ

YACHTMASTER OFFSHORE - VELITEL JACHTY MOŘSKÉ PLAVBY

Radek má napluto přes 15000 Nm ve Středozemním moři a stejně tak v Karibských oblastech.
Celý profil...

OLDŘICH PEŠINA

OLDŘICH PEŠINA

YACHTMASTER OFFSHORE – VELITEL JACHTY MOŘSKÉ PLAVBY

Kapitán s pověřením k ověřování praktických dovedností při vedení plavidla – opravdový profík co Vás s lodí naučí všechny kousky, které budete potřebovat pro bezpečné vedení plavidla.
Celý profil...

KDE NÁS NAJDETE?

 

Jméno a příjmení*

Email*

Telefon*

Předmět

Vaše sdělení

Z NAŠICH DESTINACÍ

Skotsko

Zažijte neopakovatelný objevitelský zážitek a jako praví námořníci s námi vyplujte do vod Skotska!

Seychely

Pohádková kotviště, skvělá místní kuchyně, stabilní teplý vítr bez velkých vln. Rozmanitost přírody, zoologická zahrada hned, když se podíváte pod vodu, skvělý servis všude, kam přijdete.

Řecko

Pohádkové zátoky s tyrkysově zabarvenou vodou, tradiční bílé kostely s modrými kopulemi, tisíce let stará archeologická naleziště. To jsou řecké ostrovy.

Bretaň

Bretaň Vás okoluzí svou neopakovatelnou atmosférou, historii, mořem, lidmi, kuchyní... Zkrátka vším, čím se tato oblast může pyšnit.

INSPIRA s.r.o.,

Hvožďanská 2053 /3
148 00 Praha 4 – Chodov

IČ: 61458821, DIČ: CZ61458821

tel. + 420 255 701 361

mobil :  + 420 603 155 884

email: info@inspira-sailing.cz

Kontaktuje nás

Jméno a příjmení*

Email*

Telefon*

Předmět

Vaše sdělení

Najdete nás na Facebooku:Přihlášení k odběru novinek.
Vaše e-mailová adresa:


Inspira s.r.o.


Náš partner pro chartery:
Yachtnet
Inspira Travel
Hvožďanská 3 | 148 00 Praha 4 | Česká republika
E-MAIL: info@inspira-sailing.cz
TEL: +420 222 363 063, +420 272 659 059, +420 255 701 361
MOBIL: +420 776 007 883
Inspira TeamBuilding Inspira DMC

Polarni cesty VIP holiday

Inspira © 2016
Obchodní podmínky naleznete zde.
Informace o zpracování osobních údajů v souladu s GDPR naleznete zde.
      *) Odesláním potvrzuji souhlas se zasíláním materiálů od společnosti Inspira s.r.o. na uvedenou adresu.