Flotilová firemní plavba

Flotilová firemní plavba

Plavba na moři je skvělým zážitkem, na který budou vaše děti vzpomínat ještě léta. Krátké přeplavby, aby mořská nemoc neměla šanci, koupání a šnorchlování přímo z lodi. Ale také třeba paddleboard nebo nafukovací člun, výpravy na ostrovy a třeba i noční plavba. To všechno vám umíme nabídnout.

V posledních letech se více setkáváme s trendem, kdy si dvě rodiny dohromady pronajmou velký katamarán a stráví týden společně na moři se svými dětmi. Paradoxně vás taková dovolená může vyjít i levněji než klasický hotel u moře a přecpané pláže.

Flotilová plavba je uskupení většího počtu lodí a cílem je poklidná bezproblémová plavba celé skupiny všech lodé. Na rozdíl od regaty si při flotilové plavbě můžeme dovolit poměrně velkou svobodu a volnost. Můžeme tedy reagovat na počasí, na přání zůstat na hezkém místě, nebo třeba změnit plán a zakotvit v přístavním městečku.

Kapitán každé lodi zodpovídá za bezpečnost plavby, řeší jakékoliv otázky ve vztahu k samotné plavbě a komunikuje s kapitány na ostatních lodích a se šéfem celé flotily. Při flotilové plavbě je důležitá komunikace a koordinace všech posádek. Umíme realizovat i velké flotilové plavby a to vždy způsobem, aby pro všechny účastníky znamenala taková plavba zážitek na celý život.