Neobvyklé plavby

Rodinné plavby

Plavba na moři je skvělým zážitkem, na který budou vaše děti vzpomínat ještě léta. Krátké přeplavby, aby mořská nemoc neměla šanci, koupání a šnorchlování přímo z lodi. Ale také třeba paddleboard nebo nafukovací člun, výpravy na ostrovy a třeba i noční plavba. To všechno vám umíme nabídnout.

V posledních letech se více setkáváme s trendem, kdy si dvě rodiny dohromady pronajmou velký katamarán a stráví týden společně na moři se svými dětmi. Paradoxně vás taková dovolená může vyjít i levněji než klasický hotel u moře a přecpané pláže.

Motorové lodě na kanálech a řekách

S rostoucím zájmem o plavby na motorových lodích po řekách a kanálech, začínáme nabízet na míru i takové plavby, kde si sami můžete loď řídit bez jakékoliv předchozí zkušenosti. Ubytování na lodi je stejné jako na jachtě na moři, ale pohybujeme se po nádherných místech nezvyklým dopravním prostředkem.

Nejčastěji tyto vnitrozemské plavby směřují do Holandska, Francie či Velké Británie. Zeptejte se nás, nabídneme vám takovou plavbu na míru.

Ukázkový program pro firmy

Jedenkrát ročně realizujeme pod vedením zkušeného kapitána ukázkový program pro firemní klientelu. Pokud máte zájem, oslovte nás.

Na moři vám představíme novou formu teambuildingu okořeněnou gurmánskými zážitky, návštěvou míst, která běžný turista nepozná a ochutnávkou vynikajících vín z ostrovních sklípků. Necháme na sebe působit kouzlo střední Dalmácie a propracovaný plán, jak docílíme spokojenosti klienta programem ušitým na míru: od netradičních sportovních zážitků, přes specifické programy týmové spolupráce až po relaxaci v nádherných osamělých zátokách zpestřenou degustací lokálních specialit.

Jde o placenou ukázkovou plavbu na kterou se mohou hlásit zástupci firem, aby si udělali během tří dní představu jakým způsobem plavba probíhá.

Plavba na obřích plachetnicích

Můžeme pro vás pronajmout velkou loď s kapacitou od 20 do 150 osob. V nejrůznějších destinacích, přičemž největší možnosti se nacházejí v Holandsku a Dánsku. O klienty se stará profesionální posádka, účastníci plavby jsou ubytování ve dvou nebo čtyřlůžkových kajutách.

Vlastní program bývá různý – firemní setkání, vzdělávací konference, incentivní plavba pro celou firmu za odměnu. Je nutné ovšem dodat, že příprava takové plavby zabere často i rok.

Plavba jako teambuilding

Hodně firem objevuje dobrodružství jachtingu. Při plavbě na moři nemusíte vymýšlet žádné modelové situace. Samotný jachting je velkým dobrodružstvím, které urychluje navazování neformálních vztahů i pocit sounáležitosti.

Firemní regaty

Naší dominantou je zejména v individuální přístup ke každému klientovi. Máme špičkové kapitány, kteří nejsou jen „řidiči“, ale současně mentory, instruktory a v neposlední řadě velmi společenští lidé. Naše kapitány jsme si sami prověřili ve velmi náročných podmínkách i v rámci různých skupin klientely.

Firemní regatu můžete pojmout jak jako jednodenní závod v ČR nebo v zahraničí, tak jako 3-4denní závod na námořních jachtách. Jachting je vynikajícím nástrojem k teambuildingu. Posádka musí kooperovat, komunikovat, musí ctít pravidla, rozdělit si funkce a spolupracovat k dosažení společného cíle.

Tento typ akce nabízí seznámení s nádherným a čím dál víc rozšířeným sportem i pro ty z vás, kteří se ještě s jachtingem nikdy nesetkali. A nabízí úplně jiný rozměr jachtingu těm, kteří již plachtí, ale závod nikdy nezkusili.

Nechte se inspirovat a vyplujte s námi!