Neobvyklé plavby

Rodinné plavby

Plavba na moři je skvělým zážitkem, na který budou vaše děti vzpomínat dlouhá léta. Užijí si kratší přeplavby, aby mořská nemoc neměla šanci, koupání a šnorchlování přímo z lodi. Ale také třeba paddleboard nebo nafukovací člun, výpravy na ostrovy nebo i plavbu pod noční oblohou. To všechno vám umíme nabídnout.

V posledních letech se často setkáváme s trendem, kdy si dvě rodiny dohromady pronajmou velký katamarán a stráví týden na moři společně i se svými dětmi. Paradoxně taková dovolená může vyjít levněji než klasický hotel u moře a přelidněné pláže.

Motorové lodě na kanálech a řekách

S rostoucím zájmem o plavby na motorových lodích po řekách a kanálech začínáme nabízet na míru i takové plavby, kdy můžete loď řídit sami i bez jakékoliv předchozí zkušenosti. Ubytování na lodi je stejné jako na jachtě na moři, ale pohybujeme se po nádherných místech nezvyklým dopravním prostředkem.

Tyto vnitrozemské plavby nejčastěji směřují do Holandska, Francie a Velké Británie. Zeptejte se nás, nabídneme vám takovou plavbu na míru.

Ukázkový program pro firmy

Jedenkrát ročně realizujeme pod vedením zkušeného kapitána ukázkový program pro firemní klientelu. Pokud máte zájem, oslovte nás.

Na moři vám představíme novou formu teambuildingu, okořeněnou gurmánskými zážitky, návštěvou míst, která běžný turista nepozná, a ochutnávkou vynikajících vín z ostrovních sklípků. Okusíte kouzlo střední Dalmácie a vyzkoušíte propracovaný plán, ušitý na míru ke spokojenosti klienta: od netradičních sportovních zážitků přes specifické programy týmové spolupráce až po relaxaci v nádherných osamělých zátokách zpestřenou degustací místních specialit.

Jde o placenou ukázkovou plavbu, na kterou se mohou hlásit zástupci firem, aby si udělali během tří dní představu o průběhu a možnostech firemních plaveb na míru.

Plavba na obřích plachetnicích

Můžeme pro vás najmout velkou loď s kapacitou od 20 do 150 osob. Plavba se realizuje v nejrůznějších destinacích, největší možnosti jsou v Holandsku a Dánsku. O klienty se stará profesionální posádka, účastníci plavby jsou ubytovaní ve dvou nebo čtyřlůžkových kajutách.

Vlastní program bývá různý – firemní setkání, vzdělávací konference, incentivní plavba pro celou firmu za odměnu. Nutno ovšem dodat, že příprava takové plavby zabere často i rok.

Plavba jako teambuilding

Hodně firem objevuje dobrodružství jachtingu. Při plavbě na moři nemusíte vymýšlet žádné modelové situace. Samotný jachting je velkým dobrodružstvím, které urychluje navazování neformálních vztahů a pocit sounáležitosti.

Firemní regaty

Naší doménou je zejména individuální přístup ke každému klientovi. Máme špičkové kapitány, kteří nejsou jen „řidiči“, ale současně mentory, instruktory a v neposlední řadě jsou to velmi společenští lidé. Naše kapitány jsme si sami prověřili ve velmi náročných podmínkách i v rámci různých skupin klientely.

Firemní regatu můžete pojmout třeba jako jednodenní závod v ČR nebo v zahraničí, ale také třeba jako 3–4denní závod na námořních jachtách. Jachting je vynikajícím nástrojem k teambuildingu. Posádka musí kooperovat, komunikovat, ctít pravidla, rozdělit si funkce a spolupracovat k dosažení společného cíle.

Tento typ akce nabízí seznámení s nádherným a čím dál víc rozšířeným sportem i pro ty z vás, kteří se s jachtingem ještě nesetkali. Nabízí úplně jiný rozměr jachtingu i těm, kteří již plachtí, ale nikdy nezažili závod.

Nechte se inspirovat a vyplujte s námi!