Firemní regaty na míru

Synergicky spojujeme know how organizace firemních eventů a programů na jachtách. V tomto směru jsme leaderem na trhu a můžeme vám nabídnout bohaté zkušenosti, nejvyšší kvalitu a dokonalou organizaci.

Firemní regaty obsahují silný prvek dobrodružství, kdy skupina závisí sama na sobě a pohybuje se ve specifickém prostředí. Společný prožitek skutečného dobrodružství okořeněný sportovním výkonem a neobyčejně urychluje navázání neformálních vztahů, pocitu sounáležitosti a rychle vytváří přirozené vazby v týmu.

Obvyklé situace v náročnějších podmínkách zpravidla přinášejí neočekávané a často i krizové situace. Každá rozjížďka má zdánlivý prvotní cíl vyhrát. Ale to důležité přitom je úspěšné překonání určité překážky, zdolání možných náročných situací a podmínek, přičemž je klíčové, že jde o zdolání cíle ve skupině, nikoliv individuálně. Součástí týmu mohou být instruktoři – koučové, specialisté na rozvoj týmové spolupráce a osobní koučink. Díky reálným zážitkům a ze situací, které jsou zcela odlišné od běžného fungování, je možné podívat se na vzájemné vazby a rozebrat je daleko efektivně než v rámci standardních teambuildingových programů.

Jachting je špičkovým nástrojem k teambuildingu. Posádky musí kooperovat, komunikovat, musí ctít pravidla, rozdělit si funkce a spolupracovat k dosažení společného cíle. Hromadné závody na plachetnicích Váš pracovní tým, ať je velký jakkoli, stmelí jako nic podobného. Tento typ akce nabízí seznámení s nádherným a čím dál víc rozšířeným sportem i pro ty z Vás, kteří se ještě s jachtingem nikdy nesetkali. A úplně jiný rozměr jachtingu těm, kteří již plachtí, ale závod nikdy nezkusili.

Nechte se inspirovat a vyplujte s námi!

Na co se můžete těšit?

 • Silný prvek dobrodružství a spolupráce
 • Sportovní výkon a společný prožitek urychlí navazování otevřených vztahů
 • Samotná regata a skupinová dynamika přinášejí podobné situace jako ve firmě
 • Relaxace, ochutnávka vín, chytání a grilování ryb
 • Osvojení základních jachtařských dovedností

Doporučená délka pobytu: 4 - 5 dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

Doplňující informace

 • Doporučené místo:

  Ideálním místem pro uspořádání regaty je Chorvatsko (případně je možné uvažovat i Baltské moře pro zdatnější posádky).

  Firemní regatu můžete pojmout také  jako jednodenní závod v České republice nebo 3-4 denní závod na moři (zpravidla Chorvatsko).

 • Termín:

  Nejlepším obdobím pro realizaci firemní jachty je květen nebo červen, tedy období před sezónou, kdy je zpravidla možné domluvit více lodí i na kratší dobu než 1 týden.

 • Naši kapitáni:

  Naše výjimečnost je zejména v individuálním přístupu ke každému klientovi zvlášť. Máme špičkové kapitány, kteří nejsou jen „řidiči“, ale mentory, instruktory a v neposlední řadě velmi společenští lidé. Naše kapitány jsme si sami prověřili ve velmi náročných podmínkách i v rámci různých skupin klientely. Naši kapitáni, jsou velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B (yachtmaster offshor), jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR  a jsou zkušenými „mořskými vlky“.  Všichni jsou prověřeni v náročných podmínkách jak na moři, tak na souši. Jsou to profesionálové na slovo vzatí,  jsou empatičtí, námi prověření a se zkušenostmi v těch nejnáročnějších podmínkách.

   

 • Naše doporučení:

  Realizace firemní regaty je časově náročná záležitost a lodě je nutné objednávat s dostatečným předstihem (rok dopředu), protože právě volba lodí a místa je poměrně významným faktorem celého závodu a jachty je vždy nutné rezervovat s velkým předstihem.

  Obecně platí, že objednání lodi může být v případě dostatečného předstihu významně levnější při včasné rezervaci. Při rezervaci je však vždy nutné uhradit 50 % zálohu. 

  Obdobně je možná značná úspora při včasném objednání letenek. 

Itinerář pro inspiraci

 • Itinerář:

  Pokud budeme uvažovat realizací firemní regaty v Chorvatsku, potom je ideálním výchozím místem Split a okolní Mariny z důvodu přímého leteckého spojení.  První dny plavby jsou o přípravě, sehrání posádek a osvojení základních jachtingových dovedností. Poslední den nebo poslední dva dny proběhne samotný závod.

 • O čem je firemní regata:

  Firemní regaty obsahují silný prvek dobrodružství, kdy skupina závisí sama na sobě a pohybuje se ve specifickém prostředí. Společný prožitek skutečného dobrodružství okořeněný sportovním výkonem a neobyčejně urychluje navázání neformálních vztahů, pocitu sounáležitosti a rychle vytváří přirozené vazby v týmu. Projevují se silné i slabé stránky jednotlivých členů a upevňují se jejich týmové role. Reálné zkušenosti z dobře připravené cesty potom mohou výrazně napomoci spolupráci a komunikaci v týmu.

  Samotná regata a skupinová dynamika přinášejí situace podobné těm, které nastávají ve firmě při řešení úkolů. Přínosem řízeného závodu našimi kapitány je navíc možnost o nastalých problémech hovořit, a tak se naučit více o skutečném fungování celého týmu v náročných situacích.

 • Naše reference s firemními regatami:

  • Organizace firemní regaty v Chorvatsku (AutoKelly)
  • Jachtařská regata na lodích pro Americký pohár v San Diegu, USA (Microsoft)
  • Firemní regata Sardinie (Unicredit)
  • Firemní regata několika firem na Jižní Moravě 

Místa, aktivity a ubytování

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě