Firemní regaty na míru

Synergicky spojujeme know how organizace firemních eventů a programů na jachtách. V tomto směru jsme leaderem na trhu. Můžeme vám nabídnout bohaté zkušenosti, nejvyšší kvalitu a dokonalou organizaci.

Firemní regaty obsahují silný prvek dobrodružství, kdy skupina závisí sama na sobě a pohybuje se ve specifickém prostředí. Společný prožitek skutečného dobrodružství okořeněný sportovním výkonem neobyčejně usnadňuje navázání neformálních vztahů, pocit sounáležitosti a rychle vytváří přirozené vazby v týmu.

Náročnější podmínky zpravidla přinášejí neočekávané a často i krizové situace. Každá rozjížďka má zdánlivý prvotní cíl vyhrát. Důležité je ale úspěšné překonání překážky a zdolání možných náročných situací. Klíčové při tom je, že cíle dosahuje skupina, nikoliv jednotlivec. Součástí týmu mohou být instruktoři – koučové, specialisté na rozvoj týmové spolupráce a osobní koučink. Díky reálným zážitkům a podmínkám, odlišným od běžného fungování, je možné sledovat vzájemné vazby v týmu a rozebrat je mnohem efektivněji než v rámci standardních teambuildingových programů.

Jachting je špičkovým nástrojem k teambuildingu. Posádky musí kooperovat, komunikovat, ctít pravidla, rozdělit si funkce a spolupracovat k dosažení společného cíle. Hromadné závody na plachetnicích stmelí váš pracovní tým, ať je jakkoli velký, jako nic jiného. Tento typ akce nabízí seznámení s nádherným a čím dál víc rozšířeným sportem i pro ty z vás, kdo se s jachtingem ještě nesetkali. A úplně jiný rozměr jachtingu těm, kteří již plachtí, ale závod nikdy nezkusili.

Nechte se inspirovat a vyplujte s námi!

Na co se můžete těšit?

 • Silný prvek dobrodružství a spolupráce
 • Sportovní výkon a společný prožitek urychlí navazování otevřených vztahů
 • Samotná regata a skupinová dynamika přinášejí podobné situace jako ve firmě
 • Relaxace, ochutnávka vín, chytání a grilování ryb
 • Osvojení základních jachtařských dovedností

Doporučená délka pobytu: 4 - 5 dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

Doplňující informace

 • Doporučené místo:

  Ideálním místem pro uspořádání regaty je Chorvatsko (případně je možné uvažovat i Baltské moře pro zdatnější posádky).

  Firemní regatu můžete pojmout také  jako jednodenní závod v České republice nebo 3-4denní závod na moři (zpravidla Chorvatsko).

 • Termín:

  Nejlepším obdobím pro realizaci firemní jachty je květen nebo červen, tedy období před sezónou, kdy je zpravidla možné domluvit více lodí i na kratší dobu než 1 týden.

 • Naši kapitáni:

  Naše výjimečnost je zejména v individuálním přístupu ke každému klientovi zvlášť. Máme špičkové kapitány, kteří nejsou jen „řidiči“, ale mentory, instruktory a v neposlední řadě velmi společenští lidé. Naše kapitány jsme si sami prověřili ve velmi náročných podmínkách i v rámci různých skupin klientely. Naši kapitáni jsou velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B (yachtmaster offshor), jsou jmenovaní ministerstvem dopravy ČR  a jsou zkušenými „mořskými vlky“.  Všichni jsou prověření v náročných podmínkách jak na moři, tak na souši. Jsou to profesionálové na slovo vzatí,  jsou empatičtí a se zkušenostmi v těch nejnáročnějších podmínkách.

   

 • Naše doporučení:

  Realizace firemní regaty je časově náročná záležitost a lodě je nutné objednávat s dostatečným předstihem (rok dopředu), protože právě volba lodí a místa je poměrně významným faktorem celého závodu a jachty je vždy nutné rezervovat s velkým předstihem.

  Obecně platí, že objednání lodi může být v případě dostatečného předstihu významně levnější při včasné rezervaci. Při rezervaci je však vždy nutné uhradit 50 % zálohu. 

  Obdobně je možná značná úspora při včasném objednání letenek. 

Itinerář pro inspiraci

 • Itinerář:

  Pokud zvažujeme realizovat firemní regatu v Chorvatsku, je ideálním výchozím místem Split a okolní mariny z důvodu přímého leteckého spojení. První dny plavby jsou o přípravě, sehrání posádek a osvojení základních jachtingových dovedností. Poslední den nebo poslední dva dny proběhne samotný závod.

 • O čem je firemní regata:

  Firemní regaty obsahují silný prvek dobrodružství, kdy skupina závisí sama na sobě a pohybuje se ve specifickém prostředí. Společný prožitek skutečného dobrodružství okořeněný sportovním výkonem neobyčejně urychluje navázání neformálních vztahů, pocitu sounáležitosti a rychle vytváří přirozené vazby v týmu. Projevují se silné i slabé stránky jednotlivých členů a upevňují se jejich týmové role. Reálné zkušenosti z dobře připravené cesty mohou výrazně napomoci spolupráci a komunikaci v týmu.

  Samotná regata a skupinová dynamika přinášejí situace podobné těm, které nastávají ve firmě při řešení úkolů. Přínosem řízeného závodu našimi kapitány je navíc možnost o nastalých problémech hovořit, a tak se naučit více o skutečném fungování celého týmu v náročných situacích.

 • Naše reference s firemními regatami:

  • Organizace firemní regaty v Chorvatsku (AutoKelly)
  • Jachtařská regata na lodích pro Americký pohár v San Diegu, USA (Microsoft)
  • Firemní regata Sardinie (Unicredit)
  • Firemní regata několika firem na Jižní Moravě 

Místa, aktivity a ubytování

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě