INSPIRA – SAILING

Vyměňte hotel za loď a objevte nejkrásnější zátoky, ostrovy, starobylá přístavní městečka a nádhernou přírodu. Jachting je zážitek jiného druhu. Nabízíme vám dobrodružství a zároveň naprostou bezpečnost. Plavba na lodi poskytuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt se živly – mořem, větrem a přírodou. Na noc zakotvíme v poklidné romantické zátoce, vykoupeme se na nádherné pláži, kterou budeme mít sami pro sebe. Se sklenkou vína si vychutnáme působivý západ slunce.

Naši kapitáni jsou profesionálové, kteří na lodích absolvovali velký počet námořních mil. Jsou velitelé jachet s mezinárodní platností, prověření na moři. Mají zkušenosti i ve velmi náročných podmínkách. Budou vašimi průvodci a instruktory a vytvoří na lodi pohodu. Jejich práce je baví, během plavby budou o vás maximálně pečovat.

Kapitáni vás naučí, pokud budete chtít, základním námořním dovednostem, jako je navigace, povětrnostní podmínky, používání plachet, jízda s motorem a mnohé další. Pro zájemce bude samozřejmě dost příležitostí vyzkoušet si řízení lodi a zažít týmovou práci při práci s plachtami, navigaci či manévrování. Naši kapitáni budou zárukou, že vše proběhne v maximálním bezpečí. Ještě léta budete mít na co vzpomínat.

    Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě