Reference

Cestovní kancelář INSPIRA s.r.o. pro nás realizovala VIP zákaznický event – plavbu na plachetnicích kolem chorvatského pobřeží. K dispozici jsme měli flotilu 5 lodí, s kterou jsme uskutečnili sérii několika plaveb. Ačkoliv jsme neměli žádné předchozí zkušenosti s řízením lodí, byli jsme nadšeni průběhem a pojetím celé plavby. Kapitáni lodí nám vysvětlili základy řízení plachetnice, následně jsme mohli si sami vyzkoušet řízení, absolvovali jsme závod na moři, měli jsme čas sami na sebe a náležitě jsme si to vše užili.

Veškerá organizace eventu proběhla velmi profesionálně. Ačkoliv šlo o velký počet účastníků i lodí a program byl poměrně komplikovaný, vše probíhalo bez problémů a byla znát pečlivá příprava a komunikace v rámci přípravy. Všichni kapitáni a průvodci byli velmi přátelští a vstřícní a zároveň pracovali s velkou profesionalitou i s důrazem na bezpečnost. Na plavbu budeme ještě dlouho vzpomínat.

Pavel Trojan marketing a reklama Auto Kelly a.s.

Užili jsme si fantastickou dovolenou na katamaránu na Seychelách. Trochu jako v pohádce. Ráno jsme vstali a měli jsme připravenou dokonalou snídani. Potom šnorchlování z lodi, jednou jsme se dokonce i potápěli. Když to šlo, přizpůsobil kapitán plavbu přesně tak, jak jsme chtěli. Také jsme s kapitánem poznali i tropickou přírodu a zdolávali jsme některé vrcholy. Přeplavby krátké, přesně tak, jak jsme si přáli, příroda, moře i program naprosto úžasné. Díky. Příští rok chceme vyzkoušet Polynésii.

Jirka Pohan

Jsme již starší pánové a jachting je něco, bez čeho si neumíme představit život. Každý rok se vydáváme na moře bez manželek a ačkoliv dva z nás mají kapitánské zkoušky, vždycky využíváme služeb Inspiry. Je totiž geniální, když se nemusíte o nic starat a v Chorvatsku vás v marině očekává kapitán se kterým se už dobře známe a do naší partičky sedne. Na moři nám sice nechybí sebevědomí, ale už jsme se vícekrát dostali při špatném počasí náročných situací a potom jsme se byli rádi, že se náš kapitán René ujal kormidla a dostal nás za silného větru do bezpečí. S Inspirou jsme nikdy neudělali chybu.

Petr Krušný

Rodinná plavba po řeckých ostrovech Jónského moře nás nadchla. Od chvíle našeho příletu fungovalo vše naprosto hladce. Hned jsme vypluli a děti, které do té doby zažili moře jen na pláži hotelového resortu byli mořem nadšené a to až to posledního dne. Je něco úplně jiného šnorchlovat a koupat se přímo z lodi v krásné zátoce úplně sami, večer zakotvit v rušném přístavním městečku a dát si skvělou a levnou večeři a potom přespat v samotném centru na lodi. A kapitán, ten pro nás udělal první poslední. Děti si vyzkoušely jak se tahají plachty, chytaly a grilovaly ryby, zatímco my jsme se ženou a přáteli mohli vychutnat skvělé řecké vínko. Naprostá pohoda, díky