Plavby s termínem

Jachta, respektive katamarán či plachetnice to není jen „loď“, ale jakýsi fenomén dnešní doby. Jachting představuje aktivní způsob jak zažít moře a cizí země. Navíc jde v době covidu o velmi bezpečný způsob cestování, protože naše jachty jsou určeny jen pro malou skupinu zájemců.

Plavby s termínem připravujeme   pro skupiny a individuální zájemce. Pokud nemáte skupinu přátel, kteří propadli jachtingu, a přesto byste chtěli zažít plavbu na plachetnici či katamaránu, je to možné. Připravili jsme pro vás plavby s konkrétním termínem. Vzhledem k tomu, že kajuty jsou dvoulůžkové, je ideální, když se přihlásíte ve dvojici. Ve chvíli, kdy se plavba naplní, komunikujeme se všemi účastníky veškeré detaily plavby. Na rozdíl od klasického zájezdu cestovní kanceláře prosím chápejte uvedený itinerář jako nezávazný. Plavbu vždy ovlivňuje počasí a podmínky na moři. V malé skupině jsme více flexibilní a podle chuti kotvíme v krásných zátokách, kde býváme sami. Program potom aktuálně upravujeme podle nálady celé posádky. Trasu určuje kapitán s ohledem na bezpečnost plavby a aktuální podmínky.

Plavba na plachetnici či katamaránu je velkým dobrodružstvím.   Nepotřebujete žádné zkušenosti, zajistíme vám lodě i zkušené kapitány. Každý, kdo okusí cestování na moři, zažije neopakovatelný pocit svobody. Na jachtě se dostanete do bezprostředního kontaktu s živly, přírodou a mořskými živočichy. Objevíte romantické ostrůvky, starobylé přístavy i úžasné zátoky. Zakotvíte na panenské pláži, budete obdivovat nádherné západy slunce. Užijete si koupání v průzračně čistém a azurovém moři.   Vyměňte hotel za komfortní katamarán, získáte volnost a svobodu.