plavby na míru

Připravíme vám podle vašeho přání, destinace a vámi zvoleného termínu plavbu na míru. Pro plavbu na moře vám umíme nabídnout jak plachetnici tak katamarán. U plaveb na míru vám zajistíme konkrétní loď včetně kapitána a případně i dalších služeb jako stravování. Je tedy ideální obsadit celou loď a podle velikosti vaší posádky tedy zvolit i její vhodnou velikost. Při plně obsazené lodi potom překvapivě nemusí být katamarán, který pojme až 10 osob, výrazně dražší než plachetnice.

Vyměňte hotel za loď a vyzkoušejte jachting. Plavba na jachtě představuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt s živly – mořem, větrem a přírodou. Budete se koupat na nádherných plážích na ostrovech, kde budete sami. Během plavbu se o vás postarají naši kapitáni, kteří jsou profesionálové, na lodi vytváří pohodu a jejich práce je nesmírně baví.

Od kapitána se můžete naučit základním námořním dovednostem, jakými jsou navigace, základy meteorologie, používání plachet, jízda na motor a další. Pokud nebudete mít chuť, o ovládání lodě se vůbec nemusíte starat a prostě si vychutnáte bezstarostnou plavbu se skleničkou dobrého vína při západu slunce.

Pokud budete chtít připravit firemní plavbu, pomůžeme vám již při formování vašich představ – začleňte nás do svého plánování hned na začátku a poradíme vám i s výběrem trasy a programu vaší plavby.