LUKÁŠ ŠULC

YACHTMASTER OFFSHORE, velitel jachty offshore plavby

Kapitán, pedagog, instruktor námořního jachtingu stupně C a B, organizátor firemních eventů a specialista na zážitkové formy teambuildingu.

Je produktový manažer a autor projektů Inspira Sailing. Kromě jiného je zakladatelem projektu zážitkové pedagogiky „Tábor Jinak“, který se zaměřuje na učení týmové spolupráce v dětském kolektivu od devíti let věku.

Několikrát vedl vysokohorské výstupy (Matterhorn, Monte rosa, Mont Blanc, Eiger) a v týmu s dětmi ve věku 13 a 14 let pokořili Mönch (4107mnm) klasickou horolezeckou cestou severozápaním hřebenem. Připravoval mnoho úspěšných firemních eventů v Karibském moři a vedl námořní průzkumné epexedice (Kapverdský prstenec, Seychely, Kanárské ostrovy a Madeira) .

Má napluto přes 35.000 NM po mořích a oceánech na celém světě. Ať jste fima, máte rodinu nebo jste náruživý cestoval či jachtař, potápíte se nebo chcete rybařit v Atlantiku, Lukáš Vám připraví program na míru a fundovaně zodpoví všechny otázky.

Spolupracuje jen s kapitány, pedagogy a instruktory, které si prověřil i v těch nejnáročnějších podmínkách jak na moři, tak na pevnině.