Z NAŠICH DESTINACÍ

Plavíme se po celém světě! Vezmeme Vás na lov baracud na Kapverdy, budete obdivovat korálové útesy Karibiku, odpočinete si na katamáru ve Středozemním mořiAtlantik, Indický oceán nebo Tichomoří, tam všude se s námi budete cítit jako doma. Máme pro každého z Vás připravené programy na míru.

Ať už máte zájem o orginální a neotřelý incentivní zájezd pro obchodní partnery nebo zaměstnace, milujete potápění a rádi byste dovolenou spojili s jachtingem a poznáním zapomentutým rájů jako je například Bay of Islands na Novém Zélandu, jsme tu pro Vás, abychom Vás ukázali, co jinde nespatříte. Rybáře vezmeme do destinací ráje plachetníků, barakud, tuňáků nebo hlubinných ryb.

Rodině se postaráme o úžasnou dovolenou s tématickým programem pro děti, do kterého se rodiče buď zapojí nebo dětské radovánky nechají na nás a my se o ratolesti všech věků postaráme – máme v týmu zkušené pedagogy z volnočasové sféry.

A pokud Vás lákají odlehlé destinace a probudily se ve Vás objevitelské sklony, nebo si jen chcete s partou přátel užít dovolenou s opravdovými zážitky, vezmeme Vás na místa, kde se Vám bude tajit dech. Vše profesionálně, nadstandardně, na míru, s individuálním přístupem a hlavně zkušeně. Vyplujte s námi objevit svět jinak!

STŘEDOMOŘÍ

ATLANTIK

KARIBIK

Karibik

Karibik nebo také Karibské moře je synonymem pohody, krásných pláží, lemovaných palmami, uvolněného života a sluníčka.

Kuba

Vyplujte s námi na Kubu - do ještě stále kouzelné perly Karibiku. Bezpečně, levně, dostupně. Kuba nabízí překrásné pláže, bohatou přírodu, korálové útesyy, ráj pro potápění, jachting a milovníky doutníků a karibské kuchyně.

INDICKÝ OCEÁN

Seychely

Pohádková kotviště, skvělá místní kuchyně, stabilní teplý vítr bez velkých vln. Rozmanitost přírody, zoologická zahrada hned, když se podíváte pod vodu, skvělý servis všude, kam přijdete.

TICHOMOŘÍ A OCEÁN

FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE 2017 – RÁJ TICHOMOŘÍ NA KATAMARÁNU!

Staňte se průzkumníky a zažijte dokonalou zážitkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli!Dokonalé podnebí, čistý oceán a dobrosrdeční domorodci. Jen si to představte! A stejně se nepřiblížíte skutečnosti… Využijte této jedinečné možnosti, A vydejte se

Mexiko – Cortézovo moře

Vyplujte s námi na Nový Zéland, nechte se inspirovat a zažijte dokonalý poznávací zájezd se víšm všudy!

Mexiko – Tajemství Cortézova moře

Není moc takových míst na světě. Jižní část Kalifornského zálivu zvaná Cortézovo moře je jednak plná legend, ale zejména neuvěřitelné diversity živočichů. Vydejte se s námi na průzkumnou expedici zmapovat tento tajuplný kus země!

Tahiti, Francouzská Polynésie

Vyplujte s námi za poznáním jednoho z posledních panenských míst na zemi a nechte se ukolébat v rytmu tichomořských vln.

Z NAŠICH SLUŽEB

Plavba na obřích plachetnicích

Tento typ lodě pojme zpravidla okolo 50ti osob, zejména se tento typ plavidla využívá pro firemní eventy nebo incentivní zájezdy.

Firemní regaty na klíč

Zkuste firemní regatu! Nic nestmelí lépe Váš kolektiv.

Moře a pevnina

Námořní jachting je velkým dobrodružstvím, které urychluje navazování neformálních vztahů i pocit sounáležitosti.

Sail & Climb

Vyplujte s námi na Sardinii a užijte si skvělé lezení na útesech, ve vnitrozemí nabo bouldering s odskakováním do moře!

Najdete nás na Facebooku:Přihlášení k odběru novinek.
Vaše e-mailová adresa:


Inspira s.r.o.


Náš partner pro chartery:
Yachtnet
Inspira Travel
Hvožďanská 3 | 148 00 Praha 4 | Česká republika
E-MAIL: info@inspira-sailing.cz
TEL: +420 222 363 063, +420 272 659 059, +420 255 701 361
MOBIL: +420 776 007 844, +420 776 007 883
Inspira TeamBuilding Inspira DMC

Polarni cesty VIP holiday

Inspira © 2016  Obchodní podmínky naleznete zde.
      *) Odesláním potvrzuji souhlas se zasíláním materiálů od společnosti Inspira s.r.o. na uvedenou adresu.